SAUGUS ELGESYS KELYJE

Rugsėjo 14, 18 d. 1 klasių mokiniai dalyvavo prevencinėje saugaus eismo pamokoje. Mokiniams buvo primintos pagrindinės saugaus elgesio kelyje taisyklės: kaip ir kur pereiti gatvę, kaip saugiai keliauti automobiliu, kas padeda būti saugiam tamsiu paros metu ir kodėl taip svarbu turėti atšvaitą, dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais. Atkreiptas dėmesys į tai, kad atšvaitą būtina prisitvirtinti dešinėje pusėje, maždaug automobilio šviesų aukštyje, kadangi pats atšvaitas nešviečia, o tik atspindi šviesą. Mokiniams primintos taisyklės važiuojant dviračiu ir dviratininko šalmo dėvėjimo būtinybė. Didelis dėmesys skirtas kelionėms užmiestyje, kur nėra įrengtų šaligatvių. Akcentuota, kad važiuojamosios kelio dalies pakraštyje mokiniai būtų itin atidūs, nežaistų įvairių žaidimų, nesistumdytų. Pateikta informacija, kokias negailestingas pasekmes gali sukelti kelių eismo taisyklių nesilaikymas.

Mokiniai noriai diskutavo saugaus elgesio tema ir atliko pateiktas užduotis. Pamokėlės pabaigoje vaikus labiausiai nudžiugino paruoštos dovanėlės.