Eitminiskiu-gimnazija-back

„Į SAULĘ“


Balandžio 27 dieną Eitminiškių gimnazijos mokinės – antrokė Marta ir ketvirtokė Liepa, kartu su Molėtų ,,Kunigaikščių Radvilų“ draugovės skautais keliavo į Šiaulius. Ten vyko kasmetinė skautų pavasario šventė, kuri kasmet vyksta vis kitame mieste. Iš visos Lietuvos sugūžėję skautai pamini skautų globėjo Šv. Jurgio dieną. Šventėje, kuri vadinosi ,,Į saulę“, dalyvavo apie pusantro tūkstančio skautų. Ankstų šeštadienio rytą visi rinkosi Saulės laikrodžio aikštėje prie ,,Auksinio berniuko“. Iš ten skanduodami ir dainuodami žygiavo į Prisikėlimo aikštę. Po iškilmingos rikiuotės ir sveikinimų, skautai pagal savo amžiaus grupes pabiro po visą miestą, kur jų laukė įvairios užduotys ir veiklos. Aplankytos įdomiausios miesto vietos, muziejai, sužinota apie miesto istoriją, dalyvauta orientacinėse varžybose. Susitikimai su draugais, užmegztos naujos pažintys išvykai suteikė dar daugiau žavių akimirkų. Vėliau, Šiaulių centrinio parko estradoje, suliepsnojo simbolinis skautų laužas, skambėjo dainos. Patyrę smagių nuotykių, pilni įspūdžių jau laukiam susitikimo Telšiuose.

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2024 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Naujienų archyvas

Skip to content