Eitminiskiu-gimnazija-back

ATVIROS EKOSISTEMOS ATSISKAITYMAMS NEGRYNAISIAIS PINIGAIS BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGŲ VALGYKLOSE KŪRIMAS

Projekto tikslas – formuoti ir ugdyti praktinį būsimų mokesčių mokėtojų finansinį ir skaitmeninį raštingumą bei sąmoningumą, paskatinti atsiskaitymus negrynaisiais pinigais bendrojo ugdymo įstaigose diegiant ir atnaujinant tam pritaikytą infrastruktūrą.

Projektu tiesiogiai prisidedama prie mokinių finansinės elgsenos kaitos, susijusios su praktiniais finansinio raštingumo įgūdžiais. Mokiniai praktiškai susipažins su finansinėmis paslaugomis, bei ugdys įgūdžius saugoti savo turimas atsiskaitymo priemones, neatskleisti slaptažodžių ir stebėti savo išlaidas.
Tikslinė grupė – bendrojo ugdymo mokyklos, bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, savivaldybės, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Projekto įgyvendinimo metu remiamos veiklos:

  • Atsiskaitymo negrynaisiais pinigais infrastruktūros diegimas ir (arba) atnaujinimas bendrojo ugdymo įstaigose;
  • Mokinių aprūpinimas elektroniniais mokinio pažymėjimais su mokėjimo funkcija.

Projekto apimtis – planuojama, kad projekto lėšomis iš viso 242 bendrojo ugdymo įstaigos savo valgyklose įsidiegs/atsinaujins modernią kasos įrangą, savitarnos terminalus, o per projekto finansavimo laikotarpį elektroniniai mokinio pažymėjimai su mokėjimo funkcija bus išduoti ir/arba pakeisti 90 000 mokinių.

Projekto trukmė – 2023 m. balandžio 27 d. – 2024 m. rugsėjo 30 d.

Skiriama bendra finansavimo suma – 2 607 492,12 Eur.

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ lėšomis.

Daugiau apie projektą: https://www.esf.lt/veiklos-sritys/atsiskaitymas-negrynaisiais-mokyklu-valgyklose/1034#c-56/t-96 “

Skip to content