Į VASAROS ATOSTOGAS SMAGIAI IR TURININGAI!

Paskutinę mokslo metų dieną Eitminiškių gimnazijos 2,3 kl. mokiniai, lydimi mokytojos Jolitos ir kelių entuziastingų mamyčių, vyko į Molėtų rajone įsikūrusį Tradicinių amatų centrą „Meniškas kaimas“. Ten dalyvavo Picų kepimo edukacijoje-degustacijoje. Vaikai susipažino su itališkos picos tradicijomis. Sužinojo, kad Italijoje picos buvo vargšų valgis. Vėliau ,,Įlankos sodyboje“ jau mūsų laukė kelionė pramoginiu keltu ,,Švyturys“ po nuostabų Bebrusų ežerą. Po pasiplaukiojimo aplankėme šeštą pagal dydį Lietuvoje Šaukšteliškių ąžuolą. Jis – saugomas gamtos paminklas. Šiam įspūdingam medžiui 600 metų. Po žygio vaikai daug žaidė, maudėsi, suposi hamakuose, valtyje, išbandė basų kojų taką, vaišinosi. Vaikams ant Bebrusų ežero kranto buvo išdalintos padėkos už Eitminiškių gimnazijos vardo garsinimą, dalyvavimą įvairiuose konkursuose, projektuose, olimpiadose, už knygų skaitymą. Išvykos metu skambėjo juokas ir dainos. Diena prabėgo smagiai ir turiningai. Visi grįžome pilni neišdildomų įspūdžių ir gerų emocijų.

Už pagalbą organizuojant išvyką nuoširdžiai ačiū Liepos mamai Elondai, Roko mamai Dovilei, Viktorijos mamai Jelenai. Jūs nerealios!