Eitminiskiu-gimnazija-back

PREVENCINĖ VEIKLA „ENERGINIAI GĖRIMAI VAIKŲ IR PAAUGLIŲ GYVENIME“


Sausio 10, 13 dienomis Eitminiškių gimnazijos socialinė pedagogė 5-8, I-IVG klasių mokiniams vedė prevencines pamokas apie energinius gėrimus vaikų ir paauglių gyvenime. Aptarė su mokiniais šių gėrimų poveikį ir žalą jaunam organizmui. Atliko apklausą apie šių gėrimų vartojimą. Mokiniai atliko užduotėlę – kūrė socialinę reklamą pamokos tema.

O ar mes žinome, kokią žalą organizmui gali sukelti šie itin populiarūs skanieji gėrimai?

Energiniuose gėrimuose esančios stimuliuojančios medžiagos gali ne tik padidinti ir taip didesnį šiuolaikinių vaikų bei paauglių aktyvumą, bet ir sukelti agresiją ar net smurto protrūkius. Ypač pavojinga maišyti energinius gėrimus su alkoholiu, nes alkoholis nervų sistemos veiklą slopina, o kofeinas – stimuliuoja. Tokiais pavojingais mišiniais galima stipriai apsinuodyti, jie kenkia širdžiai, sutrikdo miegą. Suvartotas per didelis kofeino kiekis gali neigiamai atsiliepti sveikatai. Vartojant kofeiną nuolat ir didesniais kiekiais gali išsivystyti priklausomybė. Linkime mokiniams atsakingai rinktis, ką vartoti, būti sąmoningiems, juk sveikata – didžiausias mūsų turtas!

[countdown]

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2023 m. kovo mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Naujienų archyvas