PARODA ,,KARJERA IR STUDIJOS 2024“

Kovo 28 d. I, IIG klasių mokiniai dalyvavo didžiausioje Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Karjera ir Studijos 2024“. Susipažino iš arčiau su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis, profesinio rengimo centrais, verslo atstovais ir įdarbinimo galimybėmis. Mokymo įstaigų atstovai profesionaliai konsultavo, patarė, suteikė visą būtiną informaciją apie priėmimo tvarką, stojimo eigą, pasirengimą studijoms. Parengtos veiklos leido savo rankomis išmėginti tai, ką kasdien paskaitų metu atlieka LSMU (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) studentai – pradedant laparoskopijos simuliacija, baigiant vaistų leidimo praktika pasitelkiant žmonių ar gyvūnų manekenus.

Buvo itin įdomu išgirsti mokslo įstaigų pristatymus bei atsakymus į besidominčiųjų klausimus, pasidomėti, kaip prie vis spartėjančio naujovių pasaulio sekasi prisitaikyti aukštosioms bei techninėms mokykloms, kokios naujos tendencijos įžvelgiamos studijų programose.

Paroda buvo aktuali ir moksleiviams, ir studentams, ir karjeros kelią besirenkantiems ar keičiantiems žmonėms, ir švietimo sistemos darbuotojams bei politikos atstovams. Visi susitiko po vienu stogu.

2024 m. balandžio mėn.