Eitminiskiu-gimnazija-back

PARODA ,,KARJERA IR STUDIJOS 2024“


Kovo 28 d. I, IIG klasių mokiniai dalyvavo didžiausioje Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Karjera ir Studijos 2024“. Susipažino iš arčiau su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis, profesinio rengimo centrais, verslo atstovais ir įdarbinimo galimybėmis. Mokymo įstaigų atstovai profesionaliai konsultavo, patarė, suteikė visą būtiną informaciją apie priėmimo tvarką, stojimo eigą, pasirengimą studijoms. Parengtos veiklos leido savo rankomis išmėginti tai, ką kasdien paskaitų metu atlieka LSMU (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) studentai – pradedant laparoskopijos simuliacija, baigiant vaistų leidimo praktika pasitelkiant žmonių ar gyvūnų manekenus.

Buvo itin įdomu išgirsti mokslo įstaigų pristatymus bei atsakymus į besidominčiųjų klausimus, pasidomėti, kaip prie vis spartėjančio naujovių pasaulio sekasi prisitaikyti aukštosioms bei techninėms mokykloms, kokios naujos tendencijos įžvelgiamos studijų programose.

Paroda buvo aktuali ir moksleiviams, ir studentams, ir karjeros kelią besirenkantiems ar keičiantiems žmonėms, ir švietimo sistemos darbuotojams bei politikos atstovams. Visi susitiko po vienu stogu.

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2024 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Naujienų archyvas

Skip to content