Eitminiskiu-gimnazija-back

SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO ,,BE PATYČIŲ 2024“


Kovo mėnesį Eitminiškių gimnazijos ir Ažulaukės pradinio ugdymo skyriaus mokiniai kartu su gimnazijos socialine pedagoge prisidėjo prie gražios visuomeninės akcijos kovai prieš patyčias paminėti. Mokiniai diskutavo, kas yra patyčios, kur dažniausiai vyksta, kaip elgtis su jomis susidūrus. Įvairių veiklų metu mokėsi pozityvaus bendravimo, įsiklausymo, atpažinti savo ir kito jausmus, spręsti konfliktines situacijas, valdyti pyktį.

Patyčios įvairiems žmonėms gali reikšti daug skirtingų dalykų. Svarbu suprasti, kad kilus stipriai emocijai, pavyzdžiui, pykčiui, nusivylimui, gali atsirasti daug minčių, ką galima skaudaus pasakyti ar padaryti kitam žmogui. Tačiau tokiais atvejais būtina laiku sustoti. Išvengti kitus žeminančio elgesio gali padėti dėmesio nukreipimas į kitą veiklą, susikoncentravimas į savo kvėpavimą, pagalvojimas, iš kur kilo toks pyktis ar kita stipri emocija, ar tikrai būtent neigiama emocija vadovautis verta. Nusiraminus ir atpažinus savo jausmus, turėtų pavykti kontroliuoti save ir išvengti netinkamo elgesio su kitais žmonėmis.

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2024 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Naujienų archyvas

Skip to content