RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ „KELIONĖ PO ŽINIŲ ŠALĮ“

Ruduo turtingiausias metų laikas: jo kišenės prikimštos įvairiaspalvių medžių lapų, pintinė pilna daržo, sodo ir miško gėrybių, o jo plaukuose ūžauja vėjai ir lietūs. Jį visada pasitinka būrys laimingų vaikų, skubančių rudeniniu takeliu į mokyklą. Rugsėjo pirmosios jaudulys užvaldo tėvelių ir mokinukų širdis – juk tai įsimintiniausia diena būsimiems pirmokams ir jau esamiems mokiniams.
Rugsėjo 1-osios diena Eitminiškių gimnazijos Sužionių pradinio ugdymo skyriaus pradinukams taip pat buvo neįprasta. Jie sugužėjo į mokyklą paaugę, nugairinti saulės spindulių, išsiilgę mokyklinio suolo ir klasės draugų. Klasėje juos pasitiko linksmas autobusiukas, kuris pasiūlė kartu pakeliauti po Žinių šalį, aplankant kiekvieną šios šalies namelį. Nameliuose trumpam apsigyveno mokinių pasiilgusios pamokos. Jos papasakojo, ko mokiniai mokysis šiais mokslo metais. Vėliau pradinukai pasakojo apie vasaros nuotykius, spalvino popierinius saulės akinius.

2024 m. balandžio mėn.