IŠVYKA Į LIETUVOS NACIONALINĮ OPEROS IR BALETO TEATRĄ

Gruodžio 6 dieną, vykdant integruoto projekto ,,Perkeltinė pasakos reikšmė ir jos atgarsiai šiuolaikiniame pasaulyje“ numatytas veiklas, aktyviausiai projekte dalyvavę 5, 6, 8 klasių mokiniai vyko į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą stebėti Eduardo Balsio baletą ,,Eglė žalčių karalienė“.

Mokiniai nekantriai laukė išvykos ir projekto vykdymo metu atsakingai ruošėsi. Į operos ir baleto teatrą mokiniai atvyko išsamiai susipažinę su lietuvių liaudies pasakos ,,Eglė žalčių karalienė“ siužetu, baleto libretu, sceninio muzikos žanro ypatumais, išklausę daug muzikinių baleto ištraukų. Mokinių tarpe atsirado ir tikras reporteris – tai penktos klasės mokinys Aronas, kuris puikiai užfiksavo įspūdingiausias akimirkas teatre. Visiems mokiniams spektaklis labai patiko, daugumai tai buvo pirmasis apsilankymas operos ir baleto teatre. Vykdami į namus mokiniai dalinosi įspūdžiais ir garsiai svajojo, kad labai norėtų dar kartą atvykti į šį teatrą ir pamatyti klasikinį baletą bei operą!

Dėkojame Eitminiškių gimnazijos Direktorei, kuri rado galimybę gimnazijos lėšomis sumokėti už bilietus į spektaklį.