NETRADICINĖ PAMOKA ,,PRIKLAUSOMYBĖ NUO INTERNETO“

Spalio 6 d. 6-8, I-II G klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje ,,Priklausomybė nuo interneto“. Gimnazijos socialinė pedagogė diskutavo su mokiniais ir pateikė pavyzdžių apie sunkiai suvaldomą potraukį naudotis internetu, kuris kasdienę, įprastą žmonių veiklą neretai sutrikdo. Ragino mokinius kuo mažiau laiko leisti prie kompiuterių ir telefonų, kuo daugiau laiko būti lauke, bendrauti su draugais gyvai, užsiimti fizine veikla, skirti pakankamai laiko miegui. Mokiniai sužinojo naujų ir įdomių dalykų apie neigiamą interneto poveikį jų sveikatai. Kasdien derėtų ir sau, ir draugams priminti, kad telefonas ar kompiuteris tikrai neatstos gyvo bendravimo.

Telefonai, kompiuteriai, internetas – reikalingi ir naudingi dalykai. Tačiau jeigu jais naudojamasi daugiau negu reikia, tai tampa panašu į priklausomybę. Jei daug laiko bus leidžiama virtualioje erdvėje, ilgainiui gali susiformuoti priklausomybė nuo interneto. Tai gali turėti neigiamų padarinių – įsitraukimas į virtualų pasaulį atitolins nuo realybės. Tad nepamirškime, kad visur ir visada svarbiausia – saikas.