Eitminiskiu-gimnazija-back

INTEGRUOTAS IT-MATEMATIKOS-LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS DALYKŲ PROJEKTAS „GEOMETRINĖS SĄVOKOS, FIGŪROS, FORMULĖS LIETUVIŠKŲ KRYŽIAŽODŽIŲ KŪRIME EXCEL PROGRAMOJE“


Eitminiškių gimnazijos septintos klasės mokiniai vykdė integruotą IT-matematikos-lietuvių kalbos ir literatūros dalykų projektą ,,Geometrinės sąvokos, figūros, formulės lietuviškų kryžiažodžių kūrime EXCEL programoje“. Septintokams buvo paskelbtas uždavinys – lietuvių kalba logiškai ir supaprastintai suvokti bei pateikti matematines sąvokas EXCEL programoje. Jie tuoj pat ėmėsi darbo: rinko ir gilino žinias apie geometrines sąvokas, pagal pateiktus pavyzdžius ir pasitelkę savo kūrybiškumą patys kūrė kryžiažodžius. Vėliau patys TEAMS Forms aplinkoje išrinko tris įdomiausius bendraklasių kryžiažodžius.

Mokiniai, atlikę šį projektą, įvardino, jog pagaliau suprato, kad, talpinant sukurtus darbus internetinėje erdvėje, svarbu nepalikti nei vienos net ir menkiausios rašybos ar skyrybos klaidelės, kad toks darbas tikrai lavina kūrybinį matematinį erdvinį mąstymą.

Apie tai, kad įgyti darbo įgūdžiai bus tikrai naudingi ateityje, septintokai pasidalijo birželio 10 d. gimnazijoje vykdytų projektinių veiklų pristatyme.

[countdown]

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2022 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Naujienų archyvas