Eitminiskiu-gimnazija-back

INTEGRUOTAS IT-MATEMATIKOS-LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS DALYKŲ PROJEKTAS „GEOMETRINĖS SĄVOKOS, FIGŪROS, FORMULĖS LIETUVIŠKŲ KRYŽIAŽODŽIŲ KŪRIME EXCEL PROGRAMOJE“


Eitminiškių gimnazijos septintos klasės mokiniai vykdė integruotą IT-matematikos-lietuvių kalbos ir literatūros dalykų projektą ,,Geometrinės sąvokos, figūros, formulės lietuviškų kryžiažodžių kūrime EXCEL programoje“. Septintokams buvo paskelbtas uždavinys – lietuvių kalba logiškai ir supaprastintai suvokti bei pateikti matematines sąvokas EXCEL programoje. Jie tuoj pat ėmėsi darbo: rinko ir gilino žinias apie geometrines sąvokas, pagal pateiktus pavyzdžius ir pasitelkę savo kūrybiškumą patys kūrė kryžiažodžius. Vėliau patys TEAMS Forms aplinkoje išrinko tris įdomiausius bendraklasių kryžiažodžius.

Mokiniai, atlikę šį projektą, įvardino, jog pagaliau suprato, kad, talpinant sukurtus darbus internetinėje erdvėje, svarbu nepalikti nei vienos net ir menkiausios rašybos ar skyrybos klaidelės, kad toks darbas tikrai lavina kūrybinį matematinį erdvinį mąstymą.

Apie tai, kad įgyti darbo įgūdžiai bus tikrai naudingi ateityje, septintokai pasidalijo birželio 10 d. gimnazijoje vykdytų projektinių veiklų pristatyme.

[countdown]

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2022 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Naujienų archyvas