PARODOJE „KARJERA IR STUDIJOS 2022“

Kovo 31 d. IG ir IIG klasių mokiniai kartu su gimnazijos socialine pedagoge dalyvavo Litexpo parodų rūmuose vykusioje parodoje ,,Karjera ir studijos 2022“ tikslu pasistengti sau atsakyti į su karjera ir studijomis susijusius klausimus, galbūt net atrasti naujas galimybes. Paroda buvo labai naudinga, kadangi visa aktuali informacija buvo pateikiama tiesiogiai bendraujant dalyvių stenduose. Kiekviena mokymo įstaiga išsamiai pristatė galimybes pasirinkti sau patinkančią profesiją. Mokiniai gyvai pabendravo su mokymo įstaigų, verslo atstovais, karjeros konsultantais bei garsiomis, įkvepiančiomis asmenybėmis, nuotraukose įsiamžino su kai kurių profesijų atstovais, pasimatavo karinę uniformą ar tiesiog palaikė šaudymo įrankius savo rankose… Visi parodos lankytojai galėjo išbandyti savo žinias bei fizinį pasirengimą organizuotose loterijose ir praktinėse pratybose. Kiekvienas galėjo gauti dovanų – sau patinkančios mokymo įstaigos siūlomą rašiklį, kalendorių, užrašų knygutę, skrajutes, maišelius ir smulkius suvenyrus.

Taigi mokiniai grįžo į mokyklą geros nuotaikos. Paroda patiko! Dėl mokymosi galimybių atsirado daug minčių, belieka jas realizuoti ir ateityje įgyvendinti.