TRIJŲ PARKO LAUMIŲ ISTORIJOS IR NE TIK

Eitminiškių gimnazijos 1-4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Kristina ir Jolita rugsėjo mėnesį vyko į pažintinę – edukacinę ekskursiją į Dubingius ir dalyvavo edukacinėje programoje „Trijų parko laumių istorijos“. Ten klausėsi laumių pasakojimų, minė mįsles, susipažino su pelkių augalais: uostė gailius, čiupinėjo kiminus, ieškojo saulašarės, užrištomis akimis skanavo keturių rūšių uogienę ir turėjo atspėti, kokia tai uogienė. Be to, ragavo ir spanguolių, kurias rinko geroji Laumė. Atsisveikinę su Laume, įveikė Liudgardos skardžio pažintinį taką, pilną įvairių kliūčių ir iššūkių, vaišinosi laumių iškeptais blynais, suposi miško tankmėje atrastomis sūpynėmis, aplankė didžiausią pasaulyje sapnų gaudyklę bei Asvejos regioninio parko lankytojų centrą, kuriame turėjo galimybę pabūti archeologais, pasitelkę informacines technologijas, galėjo pasižvalgyti po Asvejos ežero gelmes, pamatyti Puntuko vaiką ir kitus parko turtus. Visi grįžo sotūs, laimingi ir pilni įspūdžių.