RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ „RUGSĖJO KRAITELĖS DŽIAUGSMAI“

Spalvingas ruduo – vienas gražiausių metų laikų, kai gamta menininko teptuku taškosi raudonais ir geltonais potėpiais, gamtovaizdžiams suteikdama ypatingą žavesį. Būtent ruduo ir skambantis mokyklos varpelis visus Lietuvos mokinius vilioja sugrįžti į mokyklas. Ne išimtis ir Eitminiškių gimnazijos Sužionių pradinio ugdymo skyrius.

Pradinukai sugužėjo į mokyklėlę paaugę, išsiilgę mokyklinio suolo ir klasės draugų. Šventėje skambėjo pagyros žodžiai Dėdei Rudenėliui ir jo teikiamoms gėrybėms. Buvo maišoma „Draugystės“ uogienė iš nepaprastų produktų: atleidimo, juoko, supratingumo, kantrybės, meilės, atsakomybės, pagarbos. To reikės kiekvienam vaikui, kad darbas vyktų klasėje draugiškoje, jaukioje ir vieningoje aplinkoje. O, kad gerumo užtektų visiems mokslo metams, vaikai „Draugystės“ uogienės prisidėjo į stiklainius ir parsinešė namo. Kai vaikų širdeles užvaldys liūdesys ar vienišumas, reikės tik „pasimėgauti“ šia uogiene – ir aplankys džiaugsmas. Vėliau mokiniai galėjo nusifotografuoti su klasės draugystės simboliu – Meškiuku.