KADA VIEN ŽEMĖS NEPAKANKA

Vasario 9 d. Eitminiškių gimnazijos bendruomenė pasitiko dar vieną projekto „Svajonių profesija iš arti“ svečią. Renginio pradžia prasidėjo maža intriga: mokiniai iš užuominų turėjo atspėti, kokios profesijos atstovas mus aplankė šįkart. Atspėti nebuvo sunku, nes nuotraukos iš paukščio skrydžio pakuždėjo, kad šio svečio profesija – neeilinė. Taigi nuotoliniu būdu susitikome su karininku, transporto lėktuvų eskadrilės lakūnu Liudu Pėstininku. Projekto svečias mokiniams pristatė savo profesiją ir iki jos nueitą kelią. Bendruomenės nariams įstrigo šie žodžiai: „Mokytis teks visą gyvenimą“. Pasak jo, nuolat tobulėti yra didžiulis džiaugsmas. Taip pat skatino visus jaunus žmones nebijoti taisyklių. Jos labai reikalingos, nes sukuria saugią terpę ir stiprina žmogaus charakterį, kuris vėliau pasitarnaus siekiant užsibrėžtų tikslų.

Renginio pabaigoje paklaustas, kaip supranta mūsų projekto šūkį „Pasauliui reikia Tavęs“, pilotas nedvejodamas ištarė sparnuotą frazę: „Nebijokite klysti, veikite – visi keliai atviri, kai labai stengiesi“.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Renata Česnytė

Liudas Pėstininkas