NETRADICINĖ DIENA SU NAKVYNE

Gegužės 18 d. Eitminiškių gimnazijos 2-3 klasės mokiniai su mokytoja Jolita lankėsi ceche „COSMO DOME“ kupolai. Susipažino su bendrijos įkūrimo istorija, ,,pasimatavo“ administratorės, darbo koordinatoriaus, projektų vadovo, projektuotojo, pardavėjo profesijas. Netgi gavo darbo pažymėjimus. Vaikai kūrė, projektavo, komunikavo ir vystė projektus nuo idėjos iki galutinio rezultato. Apžiūrėjo cecho patalpas, stebėjo, kaip suvirintojas lazeriu suvirino kėdutę, kuri netrukus atkeliaus į klasę. Vėliau aplankė vieną iš jų pagamintų kupolų, kuriame treneris Vadimas papasakojo apie savo profesiją ir supažindino su labai smagiu ir judriu „Blaze Pod“ žaidimu. Nors teko prakaito nemažai išlieti, bet vaikams labai patiko. Norėjo kartoti ir kartoti. Kalorijoms atstatyti iš „COSMO DOME“ kupolai gavo dovanų – skanutėlių picų.

Nuoširdžiai ačiū visam „COSMO DOME“ kupolai kolektyvui už neįkainojamą patirtį, smagias akimirkas ir nuoširdų bendravimą. O ypatinga padėka antrokės Darijos mamai Evelinai, kurios dėka ir turėjome tokį turiningą pusdienį. Vėliau veiklos persikėlė į mokyklą. Juk laukė pačių sugalvoti žaidimai, naktinis filmas ir naktis mokykloje.