PROFESIJŲ VIKTORINA

Kovo 22 dieną IG klasės mokinės Beata Seniuc, Erika Grumbinaitė, Evelina Gasperovič, Julija Ramanauskaitė ir Gustė Dabravolskaitė kartu su mokyklos socialine pedagoge dalyvavo Lietuvos verslo kolegijos nuotoliu organizuotoje profesijų viktorinoje. Organizatoriai pristatė ir supažindino visus renginio dalyvius su studijavimo galimybėmis šioje mokymo įstaigoje. Kalbėjo lektoriai, išsamiai pristatę katedras bei aptarę siūlomas studijuoti profesijas. LTVK profesijų viktorina buvo išskirtinis renginys, kuriame mokiniai varžėsi komandose bei tarpusavyje. Mūsų mokyklai atstovavusios devintokės labai atsakingai stengėsi atsakyti į visus pateiktus klausimus, greitai atliko praktinę užduotį ir buvo arti prizinės vietos.

Visos mūsų gimnazijos komandos dalyvės džiaugėsi gavusios pažymėjimus, kurie suteiks papildomus balus ir labai pravers stojant į Lietuvos verslo kolegiją. Žinome, kad kartais pritrūksta tiek nedaug…

Linkime, kad tai būtų mažas žingsnelis sėkmingos karjeros starto link!