Eitminiškių gimnazijos mokytojos Jolita ir Renata bei antros klasės mokinė Urtė gegužės 8 d. dalyvavo Dubingių pilies fondo, kurio tikslas – atstatyti didikų Radvilų pilį, gimtadienyje. Čia, kartu su Molėtų ,,Kunigaikščių Radvilų“ draugovės skautais, nešini vėliavomis nuo Asvejos lankytojų centro patraukėme į Dubingių piliakalnį. Pirmas sustojimas – prie kriptos, kurioje perlaidoti Radvilų palikuonys: Mikalojus Radvila Rudasis, Mikalojus Radvila Juodasis su žmona ir kiti. Vėliau veiksmas vyko Radvilų pilies liekanų ekspozicijoje. Klausėmės trimito atliekamų melodijų, žiūrėjome ištrauką iš televizijos filmo-spektaklio „Barbora Radvilaitė“. Beje, šventėje dalyvavo ir pati aktorė – Regina Arbačiauskaitė, kuri filme atliko Barboros vaidmenį. Turėjome malonumą išgirsti aktorės skaitomo Barboros monologo, prisiliesti prie praėjusių istorinių įvykių.











