Gegužės 7 dieną Eitminiškių gimnazijos ir Eitminiškių gimnazijos Ažulaukės pradinio ugdymo skyriaus pradinukai prisijungė prie visoje Lietuvoje vykusios akcijos „Lietuva skaito 2026“. Šios gražios iniciatyvos proga mokiniai pamoką skyrė knygų skaitymui, tyliai ir jaukiai pasinerdami į įvairias istorijas, nuotykius bei pasakas.
Netrūko geros nuotaikos, smalsumo ir susikaupimo – vieni skaitė savo mėgstamas knygas, kiti atrado naujus herojus ar įdomias istorijas. Skaitymo pamoka priminė, kad knyga gali tapti puikiu draugu, lavinanti vaizduotę, kūrybiškumą ir meilę gimtajam žodžiui.
Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos pradinukai aktyviai įsitraukė į šią prasmingą akciją ir dar kartą įrodė – skaityti yra smagu!
















