Gegužės 7 dieną jungtinėje ikimokyklinio ugdymo grupėje vyko netradicinė diena „Tau Mamyte“. Visą mėnesį darželinukai ruošėsi šventei: iš molio lipdė ir glazūravo gėlytes, kirpo dekoracijas, piešė mamyčių portretus, kuriuos vėliau, linkėdami stiprios sveikatos, širdelių, gerumo, šilumos, juoko, įteikė savo mylimiausioms, nuostabiausioms Mamytėms. Susitikimo metu vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo, šoko. Vėliau vaikai kartu su mamytėmis pasinėrė į veiklas: lipdė iš plastelino gėlytes ir paukštelius. Jaukumas, nuoširdumas ir bendrystė sukvietė visus prie vaišių stalo. Mamos ragavo vaikų keptą pyragą, dalinosi patirtais įspūdžiais, prisiminimais, džiaugsmu. Dėkojame visiems dalyvavusiems renginyje.












