Šiemet Ažulaukės pradinio ugdymo skyriaus 4 klasės mokiniai su savo tėveliais susirinko į nuostabią adventinių ir kalėdinių vainikų pynimo popietę. Vakaronės metu kūrėme žiemos atmosferą ir šventinę nuotaiką. Tėvai ir vaikai kartu puošė vainikus naudodami įvairias dekoracijas: eglišakius, uogas, žvakes, dirbtinį sniegą, kaspinus ir pan. Kiekvienas kūrė savo unikalų vainiką, tuo pačiu dalindamiesi idėjomis ir džiaugdamiesi bendru darbu. Tai buvo puiki proga stiprinti šeimos ryšius ir pasinerti į kalėdinių tradicijų šventimą. Vainikai tapo tikru šventiniu akcentu namuose. Šis šv. Kalėdų simbolis primins apie bendrą kūrybą ir laukimą. Puiki veikla ne tik suteikė kūrybinį džiaugsmą, bet ir padėjo pajusti artėjančių švenčių dvasios šilumą.















