Kai tamsi naktis ateina,
ir miegoti niekas neina.
Imame žibintą šviečiantį ir šiltą.
Toks žibintas – išeitis,
tai tikra nakties akis.
Kai medžiai numeta lapus, gamta, tarytum, ruošiasi žiemos miegui. Žibintų šventė mums visiems primena, kad nors lauke ir tamsu – viduje šilta ir šviesu. Šviesa yra tikroji mūsų širdžių šviesa, kurią svarbu saugoti, neleisti jai užgesti. Lapkričio 29 d. vakare Ažulaukės pradinio ugdymo skyriaus ,,Smurfų“ grupės vaikai pakvietė savo tėvelius į žibintų vakarą ,,Uždegsiu vakare žibintą, kad būtų gatvėje šviesu, kad draugą einantį pažintum, o draugui būtų nebaisu…“ Po pasirodymo vaikai pasiėmę savo gamintus šviečiančius žibintus keliavo į namus šviesdami sau kelią.













