Eitminiskiu-gimnazija-back

IŠVYKA Į DRUSKININKUS


Saulėtas ir šiltas birželio 11 dienos rytas Eitminiškių gimnazijos 5 ir IIG klasių mokinius su geografijos mokytoja Lina Asejeviene bei lietuvių kalbos mokytoja Renata Česnyte išviliojo pasigrožėti Druskininkų miesteliu, garsėjančiu ne tik nuostabiu kraštovaizdžiu, tyru oru, bet ir siejamą su vienu iškiliausių Lietuvos menininkų – M. K. Čiurlioniu. Pamokose įgytas žinias apie Druskininkus bei juose gyvenusį genijų mokiniai įtvirtino aplankę M. K Čiurlionio memorialinį muziejų. Labiausiai visus nustebino, kad viena garsiausių Lietuvos asmenybių gyveno ir kūrė ankštame ir kukliame name. Mokiniai apžvelgė menininko tapybos darbus, įkvėpti jo kūrybos patys kūrė grafikos darbelius, o vaizdingas gidės pasakojimas nukėlė juos į XIX a. ir leido pajusti to meto dvasią. Po ekskursijos muziejuje – visų laukė suplanuotos pramogos Druskininkų vandens parke.

Dienos pabaigoje, jausdami malonų nuovargį, mokiniai dalinosi edukacinės išvykos įspūdžiais, o Čiurlionio simfonijos garsai dar ilgai virpino sielos gelmes.

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Naujienų archyvas

Skip to content