Eitminiskiu-gimnazija-back

TARPTAUTINĖS DINGUSIŲ VAIKŲ DIENOS MINĖJIMAS


Gegužės mėnesį Eitminiškių gimnazijos 1-4, 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Tarptautinės dingusių vaikų dienos minėjimo paskaitoje. Gimnazijos socialinė pedagogė priminė mokiniams, kaip derėtų elgtis su nepažįstamais žmonėmis, ką daryti pasiklydus, kur kreiptis pagalbos, kaip išvengti tykančių pavojų. Aptarė vaikų dingimo priežastis. Pradinių klasių mokiniai gamino vilties raktelius, kurie simbolizuoja laukimą ir viltį, kad pasiklydus rastų kelią atgal.

Paskaitos metu atkreiptas dėmesys į tai, kad vaikų dingimo atvejai nustatomi įvairiose šeimose, nepaisant jų materialinės padėties, išsilavinimo, gyvenamosios vietos ir kitų faktorių. Dingę, neprižiūrimi ar iš namų nuolat bėgantys vaikai gali tapti lengvu grobiu nusikaltėliams. Šie vaikai rizikuoja tapti prekybos žmonėmis ir seksualinio išnaudojimo aukomis.

Todėl būtina imtis visų įmanomų prevencinių priemonių, kurios užtikrintų kuo didesnį vaikų saugumą. Patartina daugiau laiko skirti pokalbiams su mokiniais, skatinti lankyti neformaliojo ugdymo užsiėmimus. Taip pat derėtų riboti vaikų laiko leidimą socialiniuose tinkluose, skatinti vaikų bendravimą gyvai.

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2024 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Naujienų archyvas

Skip to content