Eitminiskiu-gimnazija-back

PAŽINKIME LAIKINĄJĄ SOSTINĘ


Eitminiškių gimnazijos 2-4 klasių mokiniai su mokytoja Jolita per mokinių atostogas vyko į Kauną. Aplankė Tado Ivanausko zoologijos muziejų, pamatė mažų ir didelių, paprastų ir labai įspūdingų gyvūnų iš viso pasaulio. Jų muziejuje eksponuojama daugiau kaip 17 tūkstančių! Įsigiję knygeles „Sužinok ir nepamiršk“ keliavo į muziejaus sales, kuriose aptarę ir apžiūrėję eksponatus atrado ir atsakė į knygelėje pateiktus klausimus. Vėliau keliavo į Kauno muziejaus Tautinės muzikos skyrių, kur modernioje ekspozicijoje ne tik apžiūrėjo unikalius senuosius lietuviškus muzikos instrumentus, bet ir išgirdo, ir patys išbandė skudučius, kankles, skrabalus, fisharmoniją… Grožėjosi Laisvės alėja, senamiesčiu, šv.apaštalų Petro ir Povilo bazilika, Kauno pilimi, Vyčio skulptūra – „Laisvės karys“. O kur dar senoji prezidentūra, garsių žmonių paminklai Lietuvos galybės kūrėjui Vytautui Didžiajam, Lietuvos prezidentams – A. Smetonai, K. Griniui, A Stulginskiui. Galiausiai aplankė edukacinį pramogų centrą – CURIOCITY. Čia laukė skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija ir dar daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, išmokti, pajausti! Diena laikinojoje sostinėje prabėgo informatyviai, linksmai ir neįtikėtinai greitai.

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2024 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Naujienų archyvas

Skip to content