Eitminiskiu-gimnazija-back

PREVENCINĖ PASKAITA „MOKINIŲ TEISINĖ ATSAKOMYBĖ“


Gegužės 5 d. 8, I-IVG gimnazijos klasių mokiniams vyko prevencinė paskaita ,,Mokinių teisinė atsakomybė“. Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė L. Čeponienė paskaitą pradėjo nuo mokinio teisių ir pareigų. Akcentavo, kad visi mokiniai žino savo teises, bet dažnai pamiršta pareigas. Pareigūnė su mokiniais kalbėjosi apie jų atsakomybę. Vaikai turi lankyti mokyklą, būti punktualūs ir stropūs, gerbti save ir šalia esančius, tai pat priminė viešosios tvarkos taisykles, kurių laikymasis svarbus, kad jaustumėtės saugūs.

Supažindino mokinius su netinkamo elgesio priežastimis ir jų pasekmėmis, priminė kokia atsakomybė tenka patiems nepilnamečiams, o kokia – jų tėvams. Pateikė daug praktinių pavyzdžių apie mokinių teises ir pareigas. Pristatė pagrindinius teisės aktus, kuriais remiantis laikomasi tvarkos.

Mokiniai aktyviai dalyvavo diskusijose, uždavė rūpimus klausimus rūkymo, alkoholio, narkotikų vartojimo ir kitomis jiems aktualiomis temomis.

Ačiū L. Čeponienei už išsamią ir informatyvią prevencinę paskaitą.

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2024 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Naujienų archyvas

Skip to content