PAMOKA SU POLICIJOS PAREIGŪNE

Balandžio 27 d. Eitminiškių gimnaziją aplankė Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Liudmila Čeponienė, kuri 5-7 klasių mokiniams vedė pamoką apie saugų elgesį ir ką reikėtų žinoti važiuojant dviračiu ar paspirtuku.

Pamokos metu policijos pareigūnė supažindino mokinius nuo kokio amžiaus vaikai gali važinėti dviračiais ir paspirtukais, kokia važiuojamąja kelio dalimi važiuoti. O taip pat apie tai, kaip reikia elgtis, kad važiavimas būtų saugus, nuo kelerių metų vaikai gali važinėtis vieni be tėvų, kokios gali būti neatidaus važiavimo pasekmės.

Mokiniai aktyviai diskutavo, atsakinėjo į pateiktus klausimus. Pademonstravo, kaip teisingai naudoti šalmą, prisiminė apie šalmo naudą savo ir aplinkinių saugumui užtikrinti. Aktyviai domėjosi, kur galima gauti dviratininko pažymėjimą.

Pabaigoje policijos pareigūnė priminė apie galimus ir dažniau pasitaikančius pavojus elektroninėje erdvėje. Elektroniniai nusikaltimai itin populiarėja kasdieniniame gyvenime. Tai kelia didelę grėsmę tiek valstybinėms įstaigoms, verslui, tiek paprastiems piliečiams, todėl paskaitos metu buvo aptarti tokių nusikaltimų prevencijos ypatumai.

Linkime saugių kelionių! Būkite budrūs kibernetiniame pasaulyje!

2024 m. balandžio mėn.