VELYKŲ BELAUKIANT

Eitminiškių gimnazijos 2,3 klasės mokiniai kartu su mokytoja Jolita tradiciškai ruošėsi šv. Velykoms. Kalbėjo apie šv. Velykas, jų prasmę, simbolius. Vaikai karpė margučius, dengė gipsu ir dekoravo kiaušinius, susipažino su šlapiuoju ir sausuoju vilnos vėlimo būdu. O vakar dalyvavo 6 km žygyje, rinko gamtinę medžiagą verbų gamybai, tyrinėjo lazdyno žiedą, pasidžiaugė pražydusiomis žibuoklėmis, miške rado ir šalpusnį, pakeliui pamatė snieguolių krūmelį. Grįždami iš miško padarė ir gerą darbelį. Nesulaukę akcijos ,,Darom“, pakelėse rinko šiukšles. Po visų darbų vaikai buvo nudžiuginti nakvyne mokykloje. Ji vyko pagal visą programą – su edukacijomis, maisto gaminimu, žaidimais ir naktiniu filmu. Šiandien rytas prasidėjo tradicine ,,Piratų mankšta“, toliau įvairia technika buvo dekoruojami kiaušiniai. Šis sekmadienis – Verbų sekmadienis, tad dar pasigamino verbas, jungėsi į nuotolinę įdomią pamoką „Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!“. Gavo namų darbų, kuriuos atliks pirmadienį. Dar mokiniai dalyvavo veiklose ,,Kuo esame panašūs ir skirtingi“, kurias organizavo direktorės pavaduotoja ugdymui Renata ir socialinė pedagogė Elena. Vaikams labai patiko ir jie aktyviai dalyvavo.

Beliko Šv. Velykų proga iš visų sukurtų darbelių suorganizuoti parodėlę.

2024 m. balandžio mėn.