Eitminiskiu-gimnazija-back

SMAGU IR NAUDINGA!


Dėl didelio susidomėjimo pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuotų edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas“ kūrybinėmis dirbtuvėmis buvo paskelbta papildoma edukacija. Joje kvietė ruoštis meilės bei Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir pasigaminti mielus gyvūnėlius, kurie gali būti pritaikyti abiems progoms! Šį kartą dalyvavo ir Eitminiškių gimnazijos 2 ir 3 klasės mokiniai su mokytoja Jolita. Vaikai iš antrinių žaliavų pasigamino ne tik meškučius, bet ir širdeles, karvutę, šuniuką.

Prieš pat atostogas antrokės Darijos mama mielai padėjo organizuoti nerealų renginį, kuris buvo pilnas mokslinių bandymų ir eksperimentų. Su mokslininke vaikai mokėsi gaminti stebuklingą spalvotą lavą, atliko bandymus su sausu ledu, „Degančių rankų“ eksperimentą, pamatė, kaip specialūs rutuliukai sugeria 20 kartų daugiau vandens nei patys sveria, valgė šaldytus traškučius ir zefyrus. Buvo labai smagu ir naudinga.

O taip pat šventėme tris gimtadienius – Lietuvos, Darijos ir mokytojos Jolitos. Kai tiek daug šaunių progų švęsti, viską vainikavo gausios vaišės ir linksmi šokiai.

[countdown]

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2023 m. kovo mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Naujienų archyvas