ONLINE RENGINYS „MERGINOS MOKSLE“

Vasario 10 d. Eitminiškių gimnazijoje minėdami vasario 11 d. Tarptautinę mergaičių ir moterų moksle dieną, 8-IVG klasių mokiniai dalyvavo online renginyje ,,Merginos moksle 2023“.

Renginio tikslas – paskatinti jaunimą, ypatingai merginas, dažniau rinktis su technologijomis ir inovacijomis susijusias specialybes ir populiarinti STEAM krypties mokslus.

STEAM ugdymas yra vienas iš šiuolaikiškiausių ugdymo būdų, integruojantis gamtos mokslus, technologijų ir inžinerijos, menų ir matematikos disciplinas, siejant jas su realiu pasauliu, pokyčiais ir progresu, darnaus vystymosi tikslais, realaus pasaulio problemų sprendimu. O taip pat jis puikiai lavina mokinių kritinį mąstymą ir problemų sprendimo būdus bei gebėjimus.

Renginio metu mokiniai susipažino su biomechanikos inžinierės ir lazerių konstruktorės

profesijomis.

Sužinojo, kad biomechanikos inžinierių konstruktorių dėka vystomi alternatyvūs maisto ir energijos šaltiniai bei mažinamas anglies dioksido ir kitų kenksmingų medžiagų patekimas į aplinką.

Renginio dalyviai suprato, kad renkantis lazerių inžinierės konstruktorės profesiją reikia lankstumo, atkaklumo veikti ir atvirumo. Šis darbas leidžia atrasti, išmokti bandyti iš naujo, turimas idėjas ir sprendimus paversti realiais prietaisais, skirtais medžiagų paviršiams tirti.

Sveikiname su Tarptautine mergaičių ir moterų moksle diena.

2024 m. kovo mėn.