„MOČIUTĖ – TAI PASAKOS ILGOS“

Sausio 27 dieną jungtinėje ikimokyklinio ugdymo grupėje vyko renginys „Močiutė – tai pasakos ilgos“. Renginio tikslas – praleisti džiaugsmingai ir šiltai laiką su močiutėmis. Visą savaitę ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai ruošėsi šventei: iš molio lipdė širdeles, piešė močiučių portretus, lankstė atvirukus, kuriuos vėliau linkėdami stiprios sveikatos, meilės, džiaugsmo įteikė savo mylimiausioms, nuostabiausioms senelėms. Susitikimo metu vaikai vaidino pasaką „Ropė“, deklamavo eilėraščius, dainavo, kartu šoko ir žaidė, gamino vaisių salotas. Jaukumas, šiluma ir nuoširdumas subūrė prie bendro stalo. Nuostabu dalintis prisiminimais, patirtais įspūdžiais, džiaugsmu. Labai malonu, kad į renginį atvyko močiutės ir seneliai. Dėkojame visiems ir laukiame jų ateinančiais metais.

2024 m. balandžio mėn.