Eitminiskiu-gimnazija-back

TARPTAUTINĖS EDUKACIJOS DIENOS MINĖJIMAS


Sausio 23, 24 d. Eitminiškių gimnazijoje minėdami Tarptautinę edukacijos dieną, 5-IIG klasių mokiniai kartu su socialine pedagoge dalyvavo netradicinėje veikloje. Tomis dienomis virtualiai lankėsi Lietuvos muziejuose. Jie buvo supažindinti su gido profesija, įsivertino savo galimybes dirbti ekskursijų, kelionių organizavimo srityje. O taip pat sužinojo apie nemokamo apsilankymo Lietuvos muziejuose galimybę paskutinį mėnesio sekmadienį. Tai puiki proga įgyti kultūrinės patirties visiškai nemokamai!

Organizuojamos apžvalginės ir teminės eksursijos, edukaciniai užsiėmimai, paskaitos, renginiai atlieka labai svarbų vaidmenį. Jos jaunam žmogui suteikia ne tik žinių, bet ir praktinių įgūdžių, kurie praverstų tiek mokykloje, tiek už jos ribų. Įvairiausių edukacijų pagalba jaunoji karta gali tapti laimingesnė, labiau savimi pasitikinti, tvirčiau jaustis naujoje bendruomenėje, išmokti drąsiau kurti ir įgyvendinti ateities vizijas. Nepamirškime, kad žmogus mokosi visą gyvenimą.

Sveikiname su Tarptautine edukacijos diena!

[countdown]

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2023 m. kovo mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Naujienų archyvas