Eitminiskiu-gimnazija-back

SVAJOJOME, NORĖJOME IR SIEKĖME


„Bėgo nubėgo vasara parugėm basa ir paliko žiedų kvepėjimą, draugų juoką ir brangias akimirkas“ – šie žodžiai nuskambėjo pasitinkant dar vieną Rugsėjo 1-ąją, kuri šiais metais Eitminiškių gimnazijos bendruomenei yra ypatinga. Didžiulis visų noras turėti sporto salę išsipildė. Mokslo ir žinių dieną buvo iškilmingai atidarytas naujas, gimnazijai priklausantis pastatas su sporto sale ir erdvesnėmis patalpomis ikimokyklinukams. Renginys tradiciškai prasidėjo šv. Mišiomis šv. Antano Paduviečio bažnyčioje, kurioje giedant giesmes bei meldžiantis, buvo prašoma Dievo palaimos ir gausių malonių visai gimnazijos bendruomenei.

Po šv. Mišių jaukiame gimnazijos kiemelyje rinkosi linksmai nusiteikę, draugų išsiilgę mokiniai, pailsėję mokytojai, viltingai nusiteikę tėveliai ir garbūs šventės svečiai. Lietuvos himnu prasidėjo oficiali šventės dalis, o po jo renginio vedėjai Danielė Kruopytė ir Aronas Boreika kvietė kartu keliauti svarbiausių žodžių link. Eitminiškių gimnazijos direktorės Živilės Krasauskienės žodžiai: „Svajojome, norėjome ir siekėme, kad šio krašto vaikai turėtų galimybę mokytis mokykloje, turinčioje erdvią sporto salę ir ją jau turime“ – tarsi įvardino šios šventės svarbą. Tai iš tiesų didelė dovana, kurios ilgai laukė visa Eitminiškių gimnazijos bendruomenė. Neeiline proga visus susirinkusius sveikino ir padėkos žodžius bei linkėjimus tarė garbingi šventės svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Linas Slušnys, Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento patarėjas Jonas Vasiliauskas, Vilnijos draugijos pirmininko pavaduotoja Nijolė Balčiūnienė, Lietuvos kalbininkas, humanitarinių mokslų daktaras, Vilnijos draugijos pirmininkas Kazimieras Garšva. Šventėje buvo perkirpta juosta kaip simbolis, žymintis naują gimnazijos etapą. Šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas Jaroslav Spiridovič pašventino mokyklą. Po gražių žodžių ir šiltų palinkėjimų mokiniai svečiams įteikė simbolines atminimo dovanėles su gimnazijos emblema. Džiugią iškilmingo renginio nuotaiką kūrė būrelio „Muzikos studija“ atliekamos dainos. Renginį vainikavo įkvepianti buvusios gimnazijos mokinės Julijos Evelinos Jačun kalba apie mokslo prasmę. Ji palinkėjo drąsiai eiti svarbiausių žodžių keliu, juk kalbų mokėjimas ir apskritai mokslas atveria daug didesnes galimybes.

[countdown]

Elektroninis paštas

Partneriai

https://eitminiskiugimnazija.lt/?page_id=104
2022 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Naujienų archyvas